Sexy latina bisexual dating site Chat nudo albania 2013

VIP SHQIP - Tuna dhe suksesi i "zogut" t saj Edhe n kt event n VFM 13, si ndodhi n eventin homolog Zhurma Show Awards, Tuna dhe knga I asaj sht shprblyer me dy mime si Best Female dhe Best Interpret. Ku n baz t fotove shihet se Tuna nuk ka veshur t brendshme. VIP SHQIP - Tunes i plqen Loriku, mashkulli m i bukur i Trojeve Shqiptare E pyetur pr mashkullin m t pashm Shqiptar, kngtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu ose e njohur ndryshe me emrin Tuna sht shprehur se Lorik Cana sht mashkulli m i bukur n Trojet... "Nuk jam lesbike"Kngtarja Altuna Sejdiu – Tuna n nj intervist pr nj media t Shqipris, ka thn se e ka vuajtur shum shkurorzimin me Rilind Rekn, pr faktin q mediat shkruan se ajo sht lesbike, ... Mbrm n, X Factor Tuna pati veshur nj fustan t kuq e shum provokativ e q i zbulonte m shum se q duhej.Kur arrita ne shtepi gezimi I ardhjes time shoqerohet me lote gezimi nga prinderit e mi.

Ishte i zeshkët me bulëza uji në lëkur që vezullonin nga rrezet e dielli. Qielli kishte re gjë që premtonte se mund të kishte një perëndim magjepsë. Uji ishte i ngrohët dhe kishe kënaqësi të qëndroje brenda në të. E mendova me vete mbrëmë dhe thash se fundja secili mendohet të krijojë një të ardhme për veten... I dhashë dhe Zaçes një aparat që të mësonte të fotografonte edhe ai. Kur erdhi muzgu dhe u bëmë gati për fotot që shpresoja të realizoja Zaçja pa pritur ti thoja gjë ai uli të mbathurat dhe bëri të dali në kar i madh dhe i bukur. Megjithatë gjysma e shqiptarëve e bëjnë me pështymë, prandaj e bëra edhe unë. Format e tij të trupit ishin shumë harmonike dhe të buta, siç i preferoja unë dhe jo ashtu me muskuj të ashpër dhe kërcënues. Kur dolëm u ulëm mbi gurët e ngrohtë të cilët të jepnin kënaqësi. Unë mbeta pa fjalë që nuk e prisja që gjërat do të ndryshonin kështu. Nga dritarja vinin reflekset e dritave që pasqyroheshin nga çimentoja e plazhit. E shikoja trupin e bukur të shtrirë përpara meje dhe kjo më jepte dëshirën që ta zotëroja sa më parë, prandaj afrova kokën pranë vrimës që po e kërkoja me gisht në errësirë dhe fillova ta shtyje. Disa vjet më parë, një suedez më kishte bërë një seri fotografish nudo shumë të bukura, të marra pikërisht në muzgun e Vlorës dhe . A pranon të më ndihmosh për të bërë disa fotografia, e pyeta. Kështu e lamë që të takoheshim pas dite diku në Vlorë. E ndjeja që atij po i pëlqente sepse filloi të më fërkonte bythën dhe të më shtrëngonte pas vetes. U afrova e fillova ti goditja felet me karin tim, dhe e vija re se i jepte kënaqësi. I shtova përsëri një shuk pështyme dhe provova ta fus pëgëri. Zaçja po e duronte ndërkohë që kari futej gjithën e më thellë. Atëherë mendova se kishte ardhur koha që ta palloja sa më mirë. Zemra më rrihte fort, ndërsa kari bënte pompimet e tij vigane. Kisha shumë kënaqësi kur e derdhja brenda, por tani mendova se do te ishte më mirë ta derdhja jashtë. E mora me letër sa munda , por aty ishin gjithat pika, si kujtim i qirjes së parë të një djali të këndshëm vlonjate. Zaçja erdhi edhe në Tiranë dhe kështu e kaluam mire së bashku, deri sa u largua për jashtë shtetit.Duke kujtuar ato , unë doja ta konkurroja për të bërë ndoshta fotografi akoma më të bukura. Ai ishte djalë i përpiktë dhe në orën e caktuar ishte në vend. Gjatë përdredhjeve të rrugës, po e vështroja Zaçen dhe po zbuloja se ishte shumë më i bukur se sa më ishte dukur çastin e parë. Mbrëmë u prishëm se nuk doje të dilje gollomesh, kurse sot vrapove pa u gdhirë të më dilje përpara. Kur u njohën dje, mu duke si i huaj dhe mendova se me që më zgjodhe për fotografitë vlekërkam diçka. Pastaj tha: A di ti, ty sapo të pash të pëlqeva shume. Pasi u fërkuam një copë herë atëherë dëgjova të më thotë: Do ta furish tani? Pas disa lodrash të tillë më së fundi ai tha: fute të shkretën se më torturove. Fillova të palloja sa më fort, sa edhe Zaçja e ndjente se kishte një hekur brenda... Kështu e nxora dhe fara fluturoj dhe u përplas në mur. Por nuk e di në se vazhdojë ta bëjë edhe andej, se me siguri preferenca të shumta do të ketë pasur.Ai ishte gjysmë profil nga unë dhe ktheu kokën dhe kur më pa bëri një buzëqeshje kaq të ëmbël sa më mahniti. Vërtet ishte çdo gjë bukur, e vetmja mangësi ishte se Zaçja ishte fjalë pak dhe nuk gjeja një argument që mund të bisedoja me të. Pasi bëmë fotot që doja, u veshëm e shkuam tek lokali ku hëngrëm darkë e pimë nga ndonjë birrë. Morëm një dhomë dyshe dhe u futëm të bënim ndonjë dush për të hequr djersën dhe kripën e detit. Deri ku mund të shkoja me Zaçen dhe sa i gatshëm mund të ishte ai. Çarçafi na fuste vapë dhe na ngatërronte prandaj e hodha mënjanë. Më dukej sikur po shfrytëzoja rastin për ta qirë , megjithëse atë nuk e kishte detyruar njeri. Mos më thuaj se nuk e ke bërë ndonjë herë,-fillova unë.

Edhe për shkollën, kishte kaluar me shqelma ose ndoshta se kishte mbaruar fare. Të nesërmen do të shkoja në Llogora dhe pastaj do të zbrisja bregut. Për çudinë time pash Zaçen që po qëndronte para makinës time.

I was curious to know how you center yourself and clear your thoughts before writing.

Kisha mbi nje vit qe mugoia ne Shqiperi, dhe si shume te tjere kisha vendos qe vitin e ri t'ae festoia me prinderit e mi.

Por më mungonte modeli, një djalë me trup të bukur, të cilin e ndesha krejt papritmas. Megjithatë i zhveshur bënte më shumë figurë se sa me veshjen e tij të thjeshtë. Por kur më the ashtu menjëherë që të zhvishesha, se si mu duk, u turpërova. Në errësirë nuk dallohej buzëqeshja ime , por edhe unë thash se si për herë të parë mirë është edhe kështu.

Po fotografoja në ujin e ftohët kur shoh mbi një gurë një djalosh ,që sapo kishte dalë nga deti. Kur arritëm në vendin që kisha zgjedhur, ishte akoma herët. Ai u mblodh kruspull, por karin e kishte të ngrehur ama. Po tani a nuk ndjehesh i turpëruar me që po vjen me mua? Nuk isha i përgatitur, prandaj nuk kisha as prezervativë dhe as lub.

Kisha shkuar në Vlorë për të bërë disa fotografi, për vendet ku do të ndërtoheshin disa objekte industriale. E kuptova se me përgatitjen e tij seksuale kjo ishte e avancuar, sepse edhe unë do të kërkoja të ma merrte në gojë gjë të cilën ai nuk e dëshironte. Kur u mbështeta mbi Zaçen mu duk vetja si në parajsë.